NETWORKING PROFESSIONALS

Home / NETWORKING PROFESSIONALS


Konularında duayen isimler ile katılımcıları bir araya getirmeyi hedeflediğimiz Networking Professionals etkinliğimizi daha geniş kitlelere taşımak ve konuşmacılarımızın bilgilerini öncelikli olarak hayatlarına yön vermenin daha başında olan üniversite oğrencileri ve gençlerimiz, daha sonrasında da iş dünyasına aktarmak istiyoruz.

Seri halinde sürmekte olan Networking Professionals etkinliğimizin 2016 Aralık ayı misafir konuşmacımız Interlink Şirketler Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Polat Taşçıoğlu “Türkiye’de müşteri sadakat programlarının önemi ve uygulamaları” ‘nı anlattı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

8 Şubatta düzenlenecek olan Networking Professionals Vol2 de ise Füturistler Derneği ve Mensa Üstün Zekalılar ve Yetenekliler Derneği Onursal Başkanı, Brightwell Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Alphan Manas ile birlikte “Gelecek ve Mega Trendler”i konuştuk.

23 Mart’ta Networking Zirvesi yapılacak. Erdem Aksakal, Tuncay Koru ve Cem Özüak’ın misafir konuşmacımız olarak verecekleri seminerlerimizde birbirinden güzel ve farklı konular konuşulacak. Ardından yapılacak Networking kokteylimizde ise katılımcılarımız yine yeni katılımcılar ile tanışma imkanı bulabilecek ve iş çevrelerini genişletecekler.

BASIN SPONSORU: